MéÉéRyNkY bLogÍsEK
I’m HOT, you’re NOT xD
 
 
 

Archiv: Říjen 2009

♥ Scene girls ♥

Ash o jejím přátelství s Miley

Ashley Tisdale


Ashley Tisdale v rozhovoru pro OK magazin promluvila o přátelství s Miley Cyrus a Vanessou Hudgens. “Myslím, že je vždy důležité mít kamarádky, protože kluci mají tendenci přicházet a odcházet. Je vždycky skvělé, že mě holky podporují a můžu se na ně spolehnout.”

A takto se vyjádřila k Miley Cyrus.
“Miley je opravdu zlatíčko. Je to velký miláček. Je to někdo, kdo zůstál sám sebou a nezměnila se kvůli úspěchu. Základ je také její rodina. Jsou to velmi podpůrné lidí. Miley mě vždy vyslechne, ona je prostě skvělý člověk.”

Nejnovější film “Aliens in the Attic” si už od 3.listopadu budete moci koupit na DVD,které bude obsahovat mnoho bonusů, vystřižené scény, scény ze zákulisí a mnoho dalších.

Tento víkend proběhlo vyhlašování divadelních cen v Los Angeles. Ashley byla vybrána aby předávala různé ceny a tak si vyzkoušela i chvíle moderování.

Ashley je opět blondýýna!!!

Ashley Tisdale je opět blondýna

23.9. proběhla premiéra filmu „Fame“ v kolébce světového filmu – Los Angeles, v divadle Pacific Grove, na kterou si Asley Tisdale vzala jako doprovod svoji sestru Jennifer. Po premiéře se zúčastnila AfterParty. Ashley také změnila barvu svých vlasů a od hnědé se vrátila opět k blond.

Novinkou také je,že Ashley propůjčila svůj hlas jedné z animovaných postaviček filmu Phineas & Ferb. Také k tomuto filmu bylo nahráno 26 soundracků z toho jich 5 nazpívala Ashley.

1. Busted
2. I Love You Mom
3. Queen of Mars
4. Do Nothing Day
5. E.V.I.L. B.O.Y.S

Ashley Tisdale byla také nominována v 2009 MTVLA Music Award  v kategorii  “Best New International Artist”. Společně s Ashley byli v této kategorii ještě nominováni Taylor Swift, Mc Fly, Lady Gaga a The Veronicas

@ME@

Heej ..takže asi něcwo o mě xD

Ok … fajn takže menuju se MEry, je mi 14 ( fake), ua chodiim do budějk do školy - na BIGY . Nesnášim přetvářkuu a přesný kopírování ostatních …mAM svůůj styl a co si o něm myslí ostatní mě NEZAJÍMÁ…ráda sem středem pozornostii…miluju křiklavý barvy, hlavně růžovou a strašně ulítávam na korzetech xD (mam jich doma hafoo)…nejoblíbenější zpěvačka?? Určitě AShley ..dokonalá slečna….poslední dobou taky Lady Gaga protože máá STyL a mooC jí obdivuju…jinak posloucham skoro všechno od punku až po hip hop..prostě všechno co se mi začne líbit…:-)    Toť zatíím vše =P   Páááá

mY wOrLD

Tákžhe lidi nepadlo mě sem dát nějakej kontakt na sebe. JEstli máte nějakou připomínku k blogu nebo chcete enom pokecaat tak určoo písněte moots se těšim xD

Facebook: Merynka Ashley Bártová

Líbimseti: meeery

ICQ: 191-431-741

                                                                  Páčkoo ;-)

Životopiis

Ash je moje neejoblíbenější zpěvačka a herečka a tak se tenhlee blog bude hodně věnovat i jí !

Ashley Tisdale, celým jménem Ashley Michelle Tisdale se narodila 2.7.1985 ve West Deal, New Jersey. Je to úspěšná modelka, herečka a zpěvačka, která se narodila ve znamení raka. Žije ve Spojených státech amerických.

Ashley Tisdale se poprvé objevila na televizní obrazovce v několika epizodách různých seriálů např.: Smart Guy, 7th Heaven, Grounded for Life, Boston Public, Strong Medicine, Charmed a Beverly Hills, 90210. Zazářila v seriálu The suite life of Zack and Cody jako chůva Maddie Fitzpatrick hlavních postav.Měla také malou roli ve filmu Donnie Darko v roce 2001. Poté se Ashley Tisdale stala známou. Nejvíc ji proslavila role namyšlené a rozmazlené barbie Sharpay Evans v televizním filmu High School Musical ,High School Musical 2,High school musical 3 - Senior Year.Ale nezůstává jen u HSM. Kromě dabování pro Disney má i jiné filmové projekty jako They came from upstairs nebo Picture this!

Kromě herectví se věnuje také hudbě. Už ve dvanácti letech zpívala pro prezidenta USA. Své první sólové album Headstrong vydala 6.2.2007. Její neznámější písničky jsou Not like that, He said she said a Suddenly. Její nové album se jmenuje Guitly Pleasure můžeme na něm najít písně Overrated,It´s alright ,It´s ok,Acting out,Delete you a mnoho dalších. Ashley má nového přítele který se jmenuje Sccot a je to hudební producent, možná že se stane Ashleynim producentem, kdo ví…

Hello Kitty - photečky

n268082-23714

n268083-33714

 

 

 

 

 

 

 

n295634-2d284

 

 

 

 

 

 

 

 

n341691-bb635n341686-6b635

Hello Kitty - životopis

Povolání: Animovaná postavička
Věk: 34
Datum narození: 1. 11. 1974
Místo narození: Londýn , Anglie
Znamení: Štír   

Životopis

Hello Kitty se narodila 1.listopadu roku 1974, na předměstí Londýna v Anglii.Je velmi aktivní a ráda si hraje venku v parku, nebo v lese. Ale můžeš ji také najít, jak hraje na piano, nebo jak peče koláče.V Anglii v Londýně žije s maminkou Mary, tatínkem Georgem a sestrou - dvojčetem Mimmy.Kitty je zvědavá, zatímco Mimmy je plachá.Hello Kitty symblizuje velkorisost, nevinnost, laskavost - vlídnost, a velmi důležité…přátelství.Jejími přátely jsou Cathy, Tippy, Joey, Jodie, Fifi, Tracy, Tiny Chum, Rory, Mory, Tim a Tommy.Hello Kitty a Mimmy jsou ve 3.třídě.Mají spoustu přátel ve škole a dohromady všichni prožívají mnoho dobrodružství.Když je škola zavřená - jsou prázdniny, tak Hello Kitty cestuje po světě a poznává nové přátele.Díky její velkorisosti a nevinnosti se s ní každý rád setká.Ráda pořádá čajové večírky a do jejích zálib lze zahrnou muziku, čtení, jídlo a vaření maminčiných sušenek a nejraději ze všeho poznává nové přátele.Ráda říká:”Také můžeš mít hodně přátel”.

Jak být SCENE ??

Chceš se stát scene?? TADY máš pár bodíků, který ti pomůžou!!!

scenee

  • oblékej se výstředně - Scene nosí barevná trika s vtipným potiskem (třeba Hello Kitty) nebo potiskem oblíbené kapely, krátké sukně, pro kluky těsné kalhoty a uplé triko.
  • Scene mají šílený účes, jakékoliv barvy, do vlasů si dej barevné, veselé sponky.
  • nechej si udělat piercing, třeba ve rtu, tunel do ucha, nebo prostě tam, kde se ti to líbí.
  • buď přátelská k lidem, buď středem pozornosti, Scene girl má hodně přátel. Někde jsem četla :  s každým se objímej, ale to mi přijde jako hloupost a přetvářka.
  • choď na koncerty, poslouchej co chceš - punkrock, rap, metal…
  • udělěj si profily na internetu, třeba na Myspace a nalákej na ně co nejvíce lidí, povídej si s ostatními scene kids, vyměňuj si svoje scene fotky atd. Je toho spousta, mnoho scene girls se stalo na internetu opravdu slavnými.
  • scene netvrdí že jsou scene, scene jsou prostě sví
  • buď svá a BAV SE - buď scene!

Scene

Scene

NEmusíš plnit všechny body .. tenhle čláánek je spíš taková inspirace xD

SCENE STYL

 

  Co to vůbec znamená Scene???Scene (čtěte “sín”) se v mnohém podobá emu, ale přesto je dost odlišné. Asi největší rozdíl je v tom, že scene kids jsou narozdíl od emařů veselí a hodně sebevědomí. Neutápí se v depresích, ale milují život, nenosí pouze černobílé kombinace oblečení, ale naopak barevné a výstřední, se šílenými kombinacemi. Jako je emo typické svou černou patkou, scene stoprocentně poznáte podle co nejbarevnějšího a nejneobvyklejšího účesu. Dalším z rozdílů je i hudební vkus. Mnoho ze scene queens a scene kings poslouchají hardcore nebo punk, vyjímkou ale není ani metal, nebo rap. Prostě naprostá svoboda výběru, poslouchejte si co chcete, buďte sví a hlavně nekopírujte a nepodřizujte se ostatním! Scene také často chodí na nejrůznější koncerty, a to nejen na ty velké, ale hlavně do klubů.