MéÉéRyNkY bLogÍsEK
I’m HOT, you’re NOT xD
 
 
 

Archiv: Prosinec 2009

Photos ♥

 

s čivavkoou =)

  PAris and BFF

 sexy Deviil??

 PrinCess

 it’s so CUTE !!!

PARIS

Paris Hilton je jednou z největších superstar současného Hollywoodu, jakkoli její role v Dům voskových figurín je dosud největší za dobu její kariéry. Prosadila se před necelými čtyřmi lety v lehce skandální televizní live-show The Simple Life, kterou produkovala stanice Fox. V současné době se připravuje její čtvrtá sezóna. Dále se objevila v televizních sériích The O.C., Las Vegas, Veronica Mars a The George Lopez Show či malých cameo-rolích ve filmech Život s Helenou, Zoolander, The Cat in the Hat a Wonderland masakr.

Nedávno dokončila natáčení komedie National Lampoon’s Pledge This!, která bude do kin uvedena na podzim tohoto roku. V září 2004 publikovala autobiografickou knihu Confessions of an Heiress: A Tongue-in-Chic Peek Behind the Pose, která se dlouho držela na čelních místech v žebříčku New York Times Bestseller. Věnuje se také modelingu (je tváří Guess pro rok 2005), zpívá (na vlastním labelu Heiress Records jí vyjde pop/rockové debutové album), je po ní pojmenována vůně “Paris Hilton”, přes Amazon.com rozjela prodej šperků a plánuje celosvětovou síť klubů “Club Paris” (první bude otevřen v New Yorku na Silvestra 2005), pracuje v charitě a organizacích na ochranu práv zvířat. Paris Hilton byla také přistižena při kouření marihuany a kokainu a kvůli řízení auta pod vlivem alkoholu strávila pár dní ve vězení

*SeXy XmasSs*

JOu tak sou tu zas vánoce !! Huráá xD zbožňuju tohle období páč můžu pár dní za sebou nic nedělat, povalovat se a prostě zewlovat =) Nawíc zbožňuju dáárečky (jakýkoliv, od kohookliv) xD Takže tenhle rook sem zas dostala pořádnou nálož xD Milovaná maminka dostala pěkně dlouhej a obsáhlej seznam a podle něj měla nakupovat. Nj a je pravda ež sem dostala z těch všech blbůůstek co sem si napsala všechno až na kabelku od Valentina ( ae tu si stejně koupim za ty 3 litry co sem dostala navíc :-*). Prostě dycky dostanu všechno co chcii ! Nepopíram fakt že jsem hooodně rozmazlená xD Ale co..když člověk miluje luxus ?? =)